Outdoor Edge

Outdoor Edge

Naším cieľom v Outdoor Edge je ponúknúť tie najkvalitnejšie nože a ručné náradie pre poľovníkov. Vďaka prvotriednym výrobným procesom a ručnej výrobe ponúkame najlepšie a najostrejšie čepele. Všetky nástroje sú špeciálne vyvinuté a boli testované počas rôznych typov poľovačiek. Podávajú prvotriedny výkon a poskytujeme na ne doživotnú záruku.


Mäsiarske sady
Ak máte v rukách správny nástroj, spracovanie mäsa je hračkou. Mäsiarske sady Outdoor Edge ponúkajú všetko, čo potrebujete pri poľovačke na drobnú či vysokú zver. Sady zahŕňajú aj nástroje, ktoré potrebujete pri varení, či stanovaní vo voľnej prírode. Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a na sady poskytujeme doživotnú záruku.


Nože a pílky  
Značka Outdoor Edge získala niekoľko ocenení za dva dôležité nástroje poľovníkov – vyvrhovací nôž a pílku na pevné kosti a na drevo. Všetky nože boli navrhnuté tak, aby sa dali pevne a pohodlne udržať. Rúčky sú vyrobené z Kratonu, čo zaručuje pevné uchytenie a ruky sa neškmýkajú ani vo vlhkom počasí. Všetky nože možno nosiť prichytené na opasku a poskytujeme na ne celoživotnú záruku.


Skladacie nože
Skladacie nože Outdoor Edge sú vyrobené z kvalitných materiálov.  Všetky čepele sú z kvalitnej AUS-8  ocele a sú ručne brúsené. Medzi materiály použité na rúčku patrí pevné africké drevo Bubinga, alebo nezlomiteľný G-10 laminát. Čepeľ pevne pripevnená do rúčky zlepšuje uchytenie a kontrolu. 

Prihlásenie

Odkazy

Huntung Land poľovnícky internetový obchod

www.nalovy.sk

© 2009-2012 Rapier s.r.o.   |  Značky   |  Test MTM   |  Testy Minox HG   |  Testy Minox HG foto   |  Testy Minox HG Myslivost   |  Testy Minox Myslivost